Aktuality 2018/2019

OŠČADNICA ŠvP

Ako bolo v ŠvP v Oščadnici.          Začiatkom júna si 4.A a 4.B naplánovali školu v prírode na Kysuciach, konkrétne v lyžiarskom stredisku Očšadnica.  3.6. v pondelok sme nastupovali do autobusu s obavou, či nám nebude pršať, alebo sa nevrátia...

AKTIVITY V ŠKD

Jednorožec  v ŠKD    Vysoké teploty nám v škole  dávali riadne zabrať, ale v ŠKD sme sa v piatok s bielym jednorožcom mohli zahrať. Šikovní štvrtáci ho pomohli vzduchom napustiť, stačilo už len hadicu s vodou pripevniť.  Cez roh jednorožca voda na deti striekala, všetkých...

ĎALŠÍ ŠPORTOVÝ ÚSPECH

Dňa 16.mája sa stretli  na našej škole družstvá v kategórii žiaci a žiačky prvého stupňa, ktoré postúpili do regionálneho kola v prehadzovanej . Hralo sa systémom každý s každým, naše družstvo získalo spolu 5 bodov a tak si zabezpečilo druhé a súčasne postupové miesto...

NÁVŠTEVA V DOMOVE PRE SENIOROV

Návšteva Domova Jeseň života Ku oslave dňa matiek si niektoré deti z ŠKD pripravili krátky program, ktorý prezentovali v domove pre seniorov na Hanulovej ulici. Hneď od začiatku sme sa stretli s vrelým privítaním. Seniori nám pripravili čaj, medovníčky a ako vďaku za vystúpenie sme dostali...

ZAUJÍMAVO A POUČNE O DROGÁCH

Pred pár dňami navštívili našu školu príslušníci VB na prednášku o škodlivosti a nebezpečí užívania drog. Bolo to pre nás  prekvapením, lebo sme o prednáške dopredu nevedeli. Hovorím si : „Ďalšia prednáška o drogách, no ale lepšie ako matematika“ ! No toto stretnutie bolo iné, lepšie....

WORKSHOP

Workshop programovania pre dievčatá Naša škola prijala ponuku workshopu  Občianskeho združenia Aj Ty v IT. Je to združenie, ktoré sa snaží presvedčiť dievčatá, že  sa oplatí študovať  informačné technológie a v budúcnosti  si v tejto oblasti nájsť zaujímavú...

ŠKOLA V PRÍRODE

Škola v prírode  01.04.2019 – 05.04.2019  Stará Myjava 4.C Skvelé počasie a úžasné aktivity , príjemný personál nám zabezpečili výborné zážitky a pohodičku.

VEĽKONOČNÉ TVORENIE V ŠKD

 Blížiace sa sviatky jari sme si  v ŠKD pripomenuli tradíciami, ako aj tvorivými činnosťami. Rôzne veľkonočné výrobky si deti vyrábali v DK. Tradície veľkej noci nacvičila p.vychovávateľka Čabrunová  so žiakmi svojho oddelenia. A tak sa mnohé naše ženy v škole...

BESEDA SO SPISOVATEĽKOU

    V pondelok 25.marca a v utorok 26.marca sme v rámci ŠKD zorganizovali besedu so spisovateľkou pani Katarínou Petkaničovou. Beseda bola určená pre žiakov druhého, tretieho a štvrtého ročníka. Pani Petkaničová je známa hlavne ako autorka detských knižiek (Rozprávky z Dúbravky), ale...

NÁVŠTEVA V DÚBRAVSKOM MÚZEU

V stredu 27. marca 2019 navštívili žiaci 2.B a 2.C v rámci ŠKD Dúbravské múzeum. Naši žiaci čo-to o histórii Dúbravky vedeli, pretože v marci sme druhé, tretie a štvrté ročníky oboznamovali so stručnou históriou Dúbravky. To, čo sa deti z histórie Dúbravky naučili, výtvarne stvárnili v projekte...

1 | 2 | 3 | 4 >>