SLÁVIK SLOVENSKA 2014

13.05.2014 14:35

Dňa 24.04.2014 sa uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2014. V 1. a 2. kategórii súťažilo spolu 23 žiakov. Súťažiaci  spievali 1 ľudovú  pieseň podľa vlastného výberu a 1 povinnú ľudovú pieseň zo Spevníka 2014.

Atmosféra súťaže bola veľmi  príjemná, výkony súťažiacich žiakov boli na vysokej úrovni. Víťazi  v jednotlivých kategóriách boli odmenení diplomom, sladkou odmenou a vecnou cenou. Každý účastník si zo súťaže odniesol malý, sladký darček.

Vyhodnotenie :

III. miesto

Barborka Oswaldová

IV.C

Poďakovanie patrí vyučujúcim a  rodičom  za prípravu a zúčastneným  žiakom za pekný umelecký zážitok.

Dňa 29.mája deti z prvých miest v jednotlivých kategóriách sa zúčastnili okresného kola Slávik 2014 v ZUŠ Eugeňa Suchoňa. Obe deti dostali ocenenie:

Laura Naništová za II. kategóriu sa umiestnila na 2. mieste

Nicolka Gulová za I. kategóriu sa umiestnila na 3. mieste

Len tak ďalej deti a nech vám to spieva. Gratulujeme!