Podpora školy cez projekty

12.05.2016 15:32

Vážení rodičia a priatelia školy,

radi by sme vás požiadali o podporu v darcovských projektoch. Ak zvyknete nakupovať v e-shopoch, môžete pritom podporiť aj našu školu.

Základnú školu je možné podporiť cez portál Podporte.sk, Združenie ZŠ Sokolíkova je zaevidované na darcovskom portáli Dobromat.sk.

Darcovské portály umožnia našej škole získavať finančné prostriedky z nákupov, ktoré sa realizujú cez internetové obchody. Pomoc poskytujú vďaka spolupráci so stovkami internetových obchodov.

Proces podpory funguje nasledovne:

• ·      Ktokoľvek, kto plánuje nákup na internete a zároveň by chcel podporiť neziskový sektor, navštívi pred nákupom stránku darcovského portálu.
  • Na stránke si vyberie obchod, v ktorom chce nakúpiť a združenie, ktoré nákupom podporí.
  • Stránka ho presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde nakúpi
  • Za sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod darcovskému portálu províziu, ktorú portál následne pošle na účet vybraného združenia.
  • Na zjednodušenie nákupov si nahrajte plugin (Podporte.sk) alebo pridajte pomocníka (Dobromat.sk) do Vášho počítača.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup nie je nijakým spôsobom navýšená. Napriek tomu prispeje nakupujúci vybranému združeniu sumou vo výške niekoľkých % z nákupu.

Všetkým podporovateľom vopred ďakujeme!