Kronika školy

Varili chlapci aj dievčatá

 Vo februári 2011 vyrobili naši deviataci na hodine informatiky svoje Knihy receptov a niektoré recepty si aj uvarili v školskej kuchynke. Chlapci z 9.A aj z 9.B boli veľmi šikovní. Ich rezne, langoše, či guláš nám ešte dlho v škole...

Aby naša knižnica nezostala smutná

Dňa 25. októbra 2010 sme sa pripojili k výzve o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice. Tento deň sme si pripomínali prvýkrát. Dali sme mu názov „ABY NAŠA KNIŽNICA NEZOSTALA SMUTNÁ“. 

Regionálny festival športovej olympiády žiakov základných škôl

V piatok 24. septembra 2010 sa  v priestoroch športového areálu ZŠ Sokolíkova ul. konal Regionálny festival športovej olympiády žiakov základných škôl - športové zápolenie najlepších športovcov, žiakov zúčastnených dúbravských škôl.  

Povstaň a konaj

Medzinárodná aktivita Stand Up take action end poverty now oslovila aj žiakov a pedagógov našej školy. Na spoločnom stretnutí  v septembri 2010 prediskutovali celosvetové ciele, riešiace problémy chudoby a nerovnosti medzi ľuďmi a prihlásili sa k požiadavke ich riešenia .  

Školenia učiteľov

Posledné augustové dni r.2010 na ZŠ Sokolíkova Bratislava prebehli  školenia, zamerané na tvorbu web stránky v práci učiteľa a prácu s elektronickými testami. Školenie bolo organizované v rámci projektu "Inovatívne a reformné kroky na ceste do budúcnosti základnej školy".